C0603C222J5GAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C222J5GAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C222J5GAC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C222J5GAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C222J5GAC7411
Opis
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C222J5GAC7411 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)