C0603C222J4RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C222J4RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C222J4RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C222J4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C222J4RACTU
Opis
CAP CER 2200PF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C222J4RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)