C0603C180G5GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 779
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
YAGEO
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
18 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C180G5GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C180G5GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C180G5GALTU
Opis
CAP CER 18PF 50V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C180G5GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)