C0603C153K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-6861-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-6861-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-6861-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C153K1RACAUTO
Opis
CAP CER 0.015UF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C153K1RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)