C0603C123F3JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603C123F3JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C123F3JACAUTO
Opis
CAP CER 0.012UF 25V U2J 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.012 µF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C123F3JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)