C0603C122JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-11879-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-11879-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-11879-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C122JAGACAUTO
Opis
CAP CER 1200PF 250V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1200 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C122JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)