C0603C105K4RAC31127665 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 12 562
Arkusz danych
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C105K4RAC31127665
Numer produktu DigiKey
399-C0603C105K4RAC31127665TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C105K4RAC31127665
Opis
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
49 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)