C0603C104K5RACAUTO7642 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 11 460
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C104K5RACAUTO7642
Numer produktu DigiKey
399-C0603C104K5RACAUTO7642TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C104K5RACAUTO7642
Opis
.100UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)