C0603C104J5RECAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C104J5RECAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C104J5RECAUTO7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C104J5RECAUTO7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C104J5RECAUTO7411
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C104J5RECAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)