C0603C103J5RAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C103J5RAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C103J5RAC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C103J5RAC7411
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C103J5RAC7411 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)