C0603C102J1REC31217042 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 26 330
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 9 415
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Ilustracja dla C0603C102J1REC31217042 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C102J1REC31217042
Numer produktu DigiKey
399-C0603C102J1REC31217042TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C102J1REC31217042
Opis
1000PF 100V
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)