C0603C101F5GAC9400TU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C101F5GAC9400TU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C101F5GAC9400TUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C101F5GAC9400TU
Opis
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)