C0603C100G1GAC7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C100G1GAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C100G1GAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C100G1GAC7411
Opis
CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C100G1GAC7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)