C056T102K2X5CR7301
Numer produktu DigiKey
1001-C056T102K2X5CR7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1001-C056T102K2X5CR7301CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C056T102K2X5CR7301
Opis
CAP CER 1000PF 200V BX RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C056T102K2X5CR7301 Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C