C052C683K5R5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.068 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C052C683K5R5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-C052C683K5R5TA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C052C683K5R5TA7301
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C052C683K5R5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,245" (6,22mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)