C052C182G1G5CA
Numer produktu DigiKey
399-C052C182G1G5CA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C052C182G1G5CA
Szczegółowy opis
1800 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C052C182G1G5CA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,245" (6,22mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)