C052C180K2G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
18 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C052C180K2G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C052C180K2G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C052C180K2G5TA
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C052C180K2G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,245" (6,22mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)