C0402T390J3GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402T390J3GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402T390J3GALTU
Opis
39.0PF 25.0V
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)