C0402T120J5GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
12 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402T120J5GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402T120J5GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402T120J5GALTU
Opis
CAP CER 0402
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402T120J5GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)