C0402T104K4RCL3884TU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 29 730
Arkusz danych
Ilustracja dla C0402T104K4RCL3884TU jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402T104K4RCL3884TU
Numer produktu DigiKey
399-C0402T104K4RCL3884TUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402T104K4RCL3884TU
Opis
.100UF 16.0V
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)