C0402C750K5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0402C750K5HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C750K5HACAUTO
Opis
CAP CER 0402 75PF 50V ULTRA STAB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
75 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0402C750K5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)