C0402C682K4RAC7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
6800 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0402C682K4RAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0402C682K4RAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C682K4RAC7411
Opis
CAP CER 6800PF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C682K4RAC7411 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)