C0402C563K4RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C563K4RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C563K4RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C563K4RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C563K4RACAUTO
Opis
CAP CER 0.056UF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.056 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0402C563K4RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)