C0402C472K4RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 17 422
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 11 592
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
YAGEO
4700 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C472K4RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C472K4RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C472K4RALTU
Opis
CAP CER 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C472K4RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)