C0402C471J4JACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
470 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C471J4JACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C471J4JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C471J4JACTU
Opis
CAP CER 470PF 16V U2J 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C471J4JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)