C0402C470J5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C470J5HACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C470J5HACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C470J5HACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C470J5HACAUTO
Opis
CAP CER 0402 47PF 50V ULTRA STAB
Szczegółowy opis
47 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C470J5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)