C0402C430G5GACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 19 630
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
43 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C430G5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C430G5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C430G5GACTU
Opis
CAP CER 43PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C430G5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)