C0402C223K5REC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0402C223K5REC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C223K5REC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C223K5REC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C223K5REC7411
Opis
CAP CER 0402 22NF 50V X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0402C223K5REC7411 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)