C0402C222K4RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-17556-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17556-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17556-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C222K4RACAUTO
Opis
CAP CER 2200PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C222K4RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)