C0402C222J3JACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15656-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15656-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15656-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C222J3JACAUTO
Opis
CAP CER 2200PF 25V U2J 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0402C222J3JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)