C0402C221K3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C221K3RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C221K3RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C221K3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C221K3RACAUTO
Opis
CAP CER 220PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C221K3RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)