C0402C153K5RAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0402C153K5RAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C153K5RAC3121
Opis
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)