C0402C152M5RECAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 2 966
Arkusz danych
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
1500 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C152M5RECAUTO7411
Numer produktu DigiKey
C0402C152M5RECAUTO7411-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C152M5RECAUTO7411
Opis
CAP CER 0402 1.5NF 50V X7R 20%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C152M5RECAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)