C0402C152K5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 13 920
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
1500 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C152K5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0402C152K5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C152K5RECAUTO
Opis
CAP CER 0402 1.5NF 50V X7R 10%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C152K5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)