C0402C152J5RACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 0
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1500 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C152J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C152J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C152J5RACAUTO
Opis
CAP CER 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C152J5RACAUTO Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)