C0402C121K3JACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C121K3JACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C121K3JACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C121K3JACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C121K3JACAUTO
Opis
CAP CER 120PF 25V U2J 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C121K3JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)