C0402C121J5JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
120 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C121J5JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0402C121J5JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C121J5JACAUTO
Opis
CAP CER 120PF 50V U2J 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C121J5JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)