C0402C121G5JACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
120 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0402C121G5JACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C121G5JACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C121G5JACTU
Opis
CAP CER 120PF 50V U2J 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C121G5JACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)