C0402C102J5GAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0402C102J5GAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C102J5GAC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C102J5GAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C102J5GAC7411
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0402C102J5GAC7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)