C0402C100J5TAC3121 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8G 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C100J5TAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0402C100J5TAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C100J5TAC3121
Opis
CAP CER 10PF 50V X8G 0402
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)