ALV70F161DG750 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
160 µF 750 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3,384Ohm przy 100Hz 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALV70F161DG750
Numer produktu DigiKey
399-ALV70F161DG750-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALV70F161DG750
Opis
CAP ALUM 85C 160UF 750VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.23 A @ 100 Hz
Opakowanie
Taca
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.49 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
3.143 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
750 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,244" (57,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,384Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 85°C