ALV70A820DC750 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 µF 750 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 6,6Ohm przy 100Hz 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALV70A820DC750
Numer produktu DigiKey
399-ALV70A820DC750-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALV70A820DC750
Opis
CAP ALUM 85C 82UF 750VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
790 mA @ 100 Hz
960 mA @ 10 kHz
Impedancja
6.129 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
750 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6,6Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-25°C - 85°C