ALV70A241DL750
Numer produktu DigiKey
399-ALV70A241DL750-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALV70A241DL750
Opis
CAP ALUM 85C 240UF 750VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 µF 750 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2,258Ohm przy 100Hz 2000h przy 85°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.58 A @ 100 Hz
Opakowanie
Taca
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.91 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
2.097 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
750 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,228" (82,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,258Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 85°C