ALS31A472QH350 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 mF 350 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 31mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALS31A472QH350
Numer produktu DigiKey
399-ALS31A472QH350-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALS31A472QH350
Opis
CAP ALUM SCREW TERM 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ALS31A472QH350 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
16.3 A @ 100 Hz
26.6 A @ 10 kHz
Impedancja
24 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
1,252" (31,80mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,543" (90,00mm)
Napięcie - znamionowe
350 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,937" (100,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
31mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C