ALS30A102KE350
Numer produktu DigiKey
399-ALS30A102KE350-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALS30A102KE350
Opis
CAP ALUM SCRW TERM 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 mF 350 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zaciski główkowe 116mOhm przy 100Hz 5000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALS30A102KE350 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
6.1 A @ 100 Hz
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
10.6 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
82 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,874" (22,20mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 2,008" (51,00mm)
Napięcie - znamionowe
350 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
3,307" (84,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
116mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zaciski główkowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C