ALF70C681DF400
Numer produktu DigiKey
399-ALF70C681DF400-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALF70C681DF400
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 400V PRESS
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - wciskane - 4 odprowadzenia 204,7mOhm przy 100Hz 15000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALF70C681DF400 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.99 A @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.92 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
109 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
204,7mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
15000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - wciskane - 4 odprowadzenia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C