ALC70A820BD600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 µF 600 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,555Ohm przy 100Hz 10000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALC70A820BD600
Numer produktu DigiKey
ALC70A820BD600-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALC70A820BD600
Opis
CAP ALUM 82UF 20% 600V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
990 mA @ 100 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.17 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.074 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
600 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,555Ohm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 85°C