ALA8AA561DE400
Numer produktu DigiKey
399-ALA8AA561DE400-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALA8AA561DE400
Opis
CAP ALUM 400V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 274mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.8 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.8 A @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
162 mOhms
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
274mOhm przy 100Hz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C