ALA8AA471DE450
Numer produktu DigiKey
399-ALA8AA471DE450-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALA8AA471DE450
Opis
CAP ALUM 450V POLAR
Szczegółowy opis
470 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 298mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.7 A @ 100 Hz
6.8 A @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
174 mOhms
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
298mOhm przy 100Hz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C