ALA8AA331CD400
Numer produktu DigiKey
399-ALA8AA331CD400-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALA8AA331CD400
Opis
CAP ALUM 400V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 456mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.9 A @ 100 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5.3 A @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
268 mOhms
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
456mOhm przy 100Hz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C